Autonomiczne Audi A7 prowadziło Martina Schulza

autonomiczne audi a7

Autonomiczne Audi A7 Piloted Driving Concept prowadziło Martina Shulza.


Przewodniczący Parlamentu Europejskiego gościł kilka dni temu w siedzibie Audi w Ingolstadt. Przy okazji, Martin Schulz przejechał się po niemieckiej autostradzie doświadczalnym modelem Audi A7 Piloted Driving Concept z systemem jazdy autonomicznej.

tekst / foto: inf. prasowe Audi AG

Po wpisie do pamiętnika (po niemiecku: Złota Księga Audi AG, przyp. red.), Martin Schulz rozmawiał z zarządem firmy oraz z radą zakładową Audi. Podczas krótkiej wycieczki po halach produkcyjnych przyglądał się trwającym tam procesom. Dyrektor fabryki przedstawił przewodniczącemu Schulzowi techniki produkcyjne Audi Smart Factory na linii montażowej modeli Audi A3 i Audi Q2.autonomiczne audi a7 martin schulz

Autonomiczne Audi A7 Piloted Driving Concept

Podczas przejażdżki doświadczalnym Audi A7 Piloted Driving Concept, Martin Schulz mógł się przekonać, czy kluczowa z punktu widzenia Audi technika autonomicznej jazdy, zapewnia wszystkim uczestnikom ruchu więcej bezpieczeństwa, oraz sprawia, że jazda jest wygodniejsza i pomaga wydajniej wykorzystać infrastrukturę drogową.

Koncepcyjny samochód „Jack” zachwycił przewodniczącego Parlamentu Europejskiego dopasowującym się do każdej sytuacji drogowej, interaktywnym stylem jazdy.