Najlepsze w Lublinie: TOP 100 pubów, restauracji, etc.

najlepsza restauracja w lublinie jazda motocyklem w grupie

Najlepsze w Lublinie | Startuje pierwsza lubelska aplikacja, dzięki której będziemy mogli szybko odnaleźć najlepsze i najczęściej polecane lokale gastronomiczne w Lublinie. „Najlepsze w Lublinie” to projekt skupiający 100 lokalizacji, zaproponowanych przez użytkowników i zaprezentowanych w zupełnie nowy, przystępny sposób.

Najlepsze w Lublinie – idea

„Chcemy zebrać 100 najlepszych miejsc w Lublinie i pokazać je odwiedzającym stronę” – mówi Agnieszka Wasilik, koordynatorka projektu. Każdy lokal będzie przypisany do odpowiedniej kategorii. Wizytówka zawierać będzie film i zdjęcia przedstawiające lokal oraz opis, dzięki któremu dowiemy się „co najlepszego” dane miejsce w sobie skrywa.

Najlepsze w Lublinie – korzyści dla użytkowników

Dzięki najlepszewlublinie.pl w łatwy sposób wybierzemy miejsce na lunch, romantyczną kolację, wyjście ze znajomymi czy spotkanie biznesowe. Dodatkowo będziemy mogli bezpłatnie zjeść i spróbować najlepszych trunków – wszystko dzięki licznym konkursom.

Najlepsze w Lublinie restauracje, puby – gdzie szukać?

Swoje działanie zainaugurowała właśnie strona najlepszewlublinie.pl, wkrótce udostępniona zostanie również aplikacja na urządzenia mobilne. Dostęp, informacje i możliwość udziału w konkursach są bezpłatne. Początkowy okres funkcjonowania strony to czas zbierania informacji o najlepszych lubelskich lokalach, polecanych przez każdego z nas.

Już na tym etapie każdy oddany głos bierze udział w losowaniu bezpłatnych voucherów do lubelskich lokali.

Zapraszamy na najlepszewlublinie.pl – Twój głos jest dla nas najważniejszy!

Partnerami projektu Najlepsze w Lublinie są: Magazyn Motór i Radio Centrum!

Najlepsze w Lublinie