Speed Car Motor Lublin | TERMINARZ spotkań w sezonie 2018

Speed Car Motor Lublin | Terminarz spotkań w sezonie 2018

Główna Komisja Sportu Żużlowego ogłosiła pełny terminarz spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej w sezonie 2018. Pierwsza runda rozgrywek ligowych wystartuje 7-8 kwietnia. Na inaugurację Speed Car Motor Lublin na własnym stadionie zmierzy się z Orłem Łódź.

tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk

 

Speed Car Motor Lublin | Terminarz spotkań w sezonie 2018

 

I kolejka (7-8 kwietnia)

Speed Car Motor Lublin – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Euro Finannce Polonia Piła
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arge Speedway Wanda Kraków
Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils

II kolejka (14-15 kwietnia)

Lokomotiv Daugavpils – ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Euro Finannce Polonia Piła – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speed Car Motor Lublin – Car Gwarant Start Gniezno

III kolejka (21-22 kwietnia)

Lokomotiv Daugavpils – Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin
Car Gwarant Start Gniezno – Euro Finannce Polonia Piła

IV kolejka (28-29 kwietnia)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – Car Gwarant Start Gniezno
Piła Euro Finannce Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – ROW Rybnik

V kolejka (5-6 maja)

Lokomotiv Daugavpils – Speed Car Motor Lublin
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – Orzeł Łódź

VI kolejka (19-20 maja)

Euro Finannce Polonia Piła – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – Arge Speedway Wanda Kraków

VII kolejka (26-27 maja)

Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła – Speed Car Motor Lublin
Car Gwarant Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VIII kolejka (9-10 czerwca)

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik – Arge Speedway Wanda Kraków
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Euro Finannce Polonia Piła

IX kolejka (16-17 czerwca)

Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik

X kolejka (30 czerwca – 1 lipca)

Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła – Arge Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin – Lokomotiv Daugavpils

XI kolejka (28-29 lipca)

Lokomotiv Daugavpils – Euro Finannce Polonia Piła
ROW Rybnik – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Start Gniezno – Arge Speedway Wanda Kraków

XII kolejka (11-12 sierpnia)

Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Euro Finannce Polonia Piła – Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

XIII kolejka (18-19 sierpnia)

Orzeł Łódź – Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin

XIV kolejka (25-26 sierpnia)

Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Start Gniezno
Arge Speedway Wanda Kraków – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finannce Polonia Piła – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin

Informacje o karnetach na mecze Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2018: TUTAJ


Speed Car Motor Lublin | Terminarz spotkań w sezonie 2018

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car.

Speed Car Motor Lublin