Żużel wraca do Lublina: III runda MDMP już w najbliższy wtorek!

Żużel lublin ceny biletów 2017 Żużel Lublin ceny biletów w sezonie 2017

MDMP Lublin | Lubelscy fani speedwaya czekali na to od dawna. We wtorek, 26 lipca 2016, na Stadionie Żużlowym przy Al. Zygmuntowskich 5 odbędzie się III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

Zawodnicy sekcji żużlowej KM Cross Lublin zmierzą się z rywalami z Wandy Kraków, Unii Tarnów i KSM-u Krosno. W barwach lubelskiego klubu pojadą Emil Peroń, Krystian Włodarczyk, Kamil Brzeziński, Eryk Borczuch i Dawid Flis. Impreza będzie pierwszą okazją dla młodych, lubelskich żużlowców, aby zaprezentować się swojej publiczności.

Żużlowcy KM Cross Lublin mają za sobą II Rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W Rzeszowie lublinianie zdobyli 19 punktów, a największą zdobyczą mógł się pochwalić Emil Peroń (6 punktów).

Jesteśmy zadowoleni ze startu naszych zawodników, którzy zdobyli kolejne doświadczenie. Emil jako pierwszy zawodnik naszego klubu wygrał swój bieg. To pokazuje, że chłopaki robią postęp – mówi Piotr Więckowski, menedżer sekcji żużlowej KM Cross.

Kolejną szansę na zdobycz punktową zawodnicy z Koziego Grodu będą mieli już jutro. Zawody rozpoczynają się o godz. 17.00, wstęp jest bezpłatny.

Bieżące informacje odnajdziecie na facebookowej stronie tego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1747071278869261

KM Cross KM Cross Lublin MDMP - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - program zawodów- Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa PolskiIII runda MDMP – lista startowa:

KM Cross Lublin - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - program zawodów