mustang race 2016

Mustang Race 2016: Bieszczady – Mazury

W dniach 10-13 sierpnia przez wschodnią Polskę przetoczy się jedna z najciekawszych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Mustang Race 2016 zaczyna się 10 sierpnia w Arłamowie, w wydarzeniu weźmie udział 50 Fordów Mustangów.

tekst: Mor / fot.: cuore.pl

Mustang Race odbywa się po raz 6, a poprzednie edycje zawsze przyciągały dużą liczbę miłośników legendarnego muscle cara. To jedyna okazja, żeby za jednym razem zobaczyć Mustangi z początków produkcji jadące obok najnowszych modeli w rzadkich wersjach.

Rajd przebiega zawsze w wakacyjnej, swobodnej atmosferze, a uczestnicy deklarują przygotowanie samochodów do sesji zdjęciowych dla wszystkich chętnych. Cytujemy: „Przyjdź i zobacz jak wygląda czysta moc.”

Mustang Race – harmonogram rajdu:

10 sierpnia – Start Mustang Race 2016 Bóbrka, Arłamów
11 sierpnia – przystanek Zamość
12 sierpnia – przystanek Janów Podlaski
13 sierpnia – Meta Mustang Race 2016 Ryn

11 sierpnia kawalkada Fordów Mustangów przejedzie przez Lublin. Ostatnim razem wizyta Mustang Race w Lublinie miała spektakularny przebieg:

Mustang Race – trasa:

 

Tutaj znajdziecie samochody, które już potwierdziły swój udział w tegorocznej edycji Mustang Race: 50 załóg to limit narzucony przez organizatora, czyli Mustang Klub Polska.

W imieniu swoim i kolegów z redakcji magazynu Motór proszę o udzielenie wszelkiej pomocy i wsparcia uczestnikom rajdu, których napotkacie na trasie. Miejmy wszyscy na uwadze, że jazda konna to męczący sport!(;

Sebastian Mądrachowski
Creative editor @ Radio Centrum Lublin 98.2FM / Magazyn Motór