The Freeborn Brothers - Pieśń Żałobna dla Alfy
The Freeborn Brothers - Pieśń Żałobna dla Alfy

The Freeborn Brothers – Pieśń Żałobna dla Alfy

The Freeborn Brothers – Pieśń Żałobna dla Alfy |

Rzadko zdarza się, żeby zepsuty samochód był powodem do radości. Zwłaszcza jeżeli samochodem jest Alfa Romeo. Policyjne Alfa Romeo 159.

Podczas maratonu rzeszowskiego zepsuła się policyjna Alfa Romeo 159. Obok znajdowali się muzycy The Freeborn Brothers, którzy na prośbę policjanta zagrali pożegnalną pieśń dla odjeżdżającego lawetą radiowozu.

tekst: Mor / foto: The Freeborn Brothers

Całe zdarzenie zostało nagrane telefonem komórkowym i przeleciało przez polski internet z siłą huraganu. W krótkim czasie film zobaczyło ponad 500 tys. osób. Widząc rosnącą falę popularności muzycy The Freeborn Brothers postanowili pójść dalej.

The Freeborn Brothers - Pieśń Żałobna dla Alfy
Kadr z teledysku The Freeborn Brothers – Pieśń Żałobna dla Alfy

Tak o wydarzeniu pisał portal rzeszow-news.pl: „The Freeborn Brothers uznał, że nie można tego zmarnować i muzycy nagrali profesjonalny teledysk, który nawiązuje do wydarzeń sprzed trzech tygodni. W teledysku rzecz jasna pojawia się niebieska alfa. I też ulega awarii, ale w szczerym polu. I nie policjantom, a atrakcyjnej dziewczynie.”

The Freeborn Brothers – Pieśń Żałobna dla Alfy: hymn każdego alfisty

Tym pięknym sposobem muzycy The Freeborn Brothers stworzyli hymn, który przez lata będzie grał w głowie miłośników Alfa Romeo. Zobaczcie profesjonalnie zrealizowany teledysk – warto wiedzieć co w viralowej trawie piszczy.

Jak czytamy na końcu klipu: „Żadna Alfa nie ucierpiała podczas zdjęć do tego wideo. Przyjechała i wróciła do domu na kołach, bezawaryjnie”

The Freeborn Brothers tworzą Nikodem Soszyński, Mateusz Pleśniak (wokal + akordeon), Paweł Kus (wokal + bas), Krzysztof Rakoczy (puzon), Adrian Wolan (trąbka) i Jarek Bocek (klarnet).

The Freeborn Brothers – Pieśń Żałobna dla Alfy:


 Jeżeli podoba Ci się twórczość rzeszowskiego zespołu zajrzyj na ich stronę: http://freebornbrothers.com/