Mad Cat’s Garage

Amatorski team wyścigowy? Poznajcie MAD CAT’S GARAGE!

Mad Cat’s Garage to team wyścigowy założony, żeby pokazać światu, że motorsport to zabawa dla ludzi z zajawką, a nie dużym budżetem.

Mad Cat’s Garage – założyciele

Mad Cat’s Garage założyło małżeństwo – Zuzia i Michał Kotkowscy, zakochani w sobie i w sporcie samochodowym. Jest to odpowiedź na trudne warunki z którymi mierzy się każdy nowy zawodnik sportu motorowego. Ideą jest niesienie pomocy „świeżakom”, którzy nie mają pojęcia od czego zacząć, jak zbudować rajdówkę, gdzie i za ile wystartować. Mad Cat’s Garage pomaga za darmo, nie oczekując niczego w zamian.

Sami przeszliśmy tę trudną drogę, a wiemy, że nie można spać spokojnie nie robiąc nic, jeśli kocha się ten sport. Zgłaszają się do nas różni ludzie: w różnym wieku, z różnymi wyobrażeniami, z różnymi preferencjami, ale w głowach mają jedno marzenie – ścigać się. Przyjmujemy każdego z otwartymi rękami, dlatego nasz team rozrasta się w absurdalnie szybkim tempie – mówią Zuzia i Michał.

Mad Cat’s Garage honda civic fly

Mad Cat’s Garage – jak to działa?

„Nie odmawiamy nikomu. W naszym garażu ciągle się coś dzieje – wciąż przyjeżdża ktoś, kto potrzebuje pomocy. Czasem drobnej, czasem dużej, a my tylko na niego czekamy. To jest właśnie Mad Cat’s Garage – ciągle powiększająca się społeczność motoryzacyjnych zapaleńców i… po prostu przyjaciół.”

Mad Cat’s Garage – gdzie startuje?

Zawodnicy Mad Cat’s Garage biorą udział w półamatorskich imprezach o charakterze Rallysprintów i KJS, gdzie zarówno licencjonowani zawodnicy, jak i amatorzy spotykają się na tych samych trasach i są wspólnie klasyfikowani. W ciągu jednego sezonu w województwie mazowieckim odbywa się około 30-40 imprez tego typu – jest w czym wybierać. Pozostaje również klasyfikacja Mini-Max, do której można się „załapać” biorąc udział w jednym, pełnym cyklu (np. Puchar Toru Słomczyn) i jednej innej imprezie z cyklu. Zespół bierze też udział w cyklu Pucharu Toru Słomczyn, cyklu imprez Królewski Winter Cup i kilku podobnych imprezach.

Mad Cat’s Garage e36 szuter drift

Mad Cat’s Garage – gdzie ich szukać?

Będziemy informować o występach zawodników zebranych pod szyldem Mad Cat’s Garage. Bieżące informacje o zespole odnajdziecie na stronie teamu:

madcatsgarage.wordpress.com