WRAK RACE Lublin No. 10: 24-25 czerwca, TOR MAJDANEK

wrak race lublin

Wrak Race Lublin |

Przed nami jubileuszowa impreza z cyklu Wrak Race. W dniach 24-25 czerwca na Torze Majdanek zawodnicy zmierzą się ze sobą, torem a także słabościami swoich wraków.

Oprócz szalonego ścigania, będzie to okazja, aby włączyć się do zbiórki krwi dla potrzebujących. Drugiego dnia zawodów będzie można oddać krew w mobilnym punkcie poboru Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Dodatkowo organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla widzów: wrak taxi, pokazy broni, pokazy ratownicze, konkursy, gry i zabawy oraz dobre jedzenie.

Zapisy: Lista uczestników – możliwe są też zapisy w dniu zawodów

 

Bilety: Wstęp bezpłatny

 Czym jest Wrak Atak/Wrak Race Lublin?

Zawody polegają na przejechaniu jak największej ilości okrążeń po przygotowanym torze, samochodami seryjnymi, których wartość rynkowa nie może przekroczyć 1000 zł. W praktyce: są to stare auta dla których udział w zawodach jest spektakularnym końcem żywota – przeważnie prosto z toru wyścigowego trafiają na złomowisko.

W trakcie zawodów można odczuć i zobaczyć jak wyglądają otarcia i lekkie stłuczki. Uderzanie w siebie nie jest zabronione, ale również nie może być nagminne, ani zbyt ryzykowne. Takie zachowania to doskonała terapia szokowa dla widzów i uczestników. Zawody Wrak Race Lublin dobitnie pokazują czym kończy się agresja za kierownicą.

wrak race lublin