Gosia Rdest wspieram to
Gosia Rdest wspieram to | Pomóż najszybszej Polce!

BABA ZA KIEROWNICĄ! | Gosia RDEST w Audi Sport TT Cup

Gosia Rdest wspieram to! |

Przejażdżka na prawym fotelu, wspólny trening, a nawet wyjazd na weekend wyścigowy DTM – wszystko to Gosia Rdest ma dla fanów motorsportu.

tekst / foto: inf. prasowa

Ruszyła akcja, w której możecie pomóc najszybszej Polce na torach wyścigowych wystartować w Audi Sport TT Cup.

Starty Gosi Rdest w serii Audi Sport TT Cup wciąż stoją pod znakiem zapytania. Jednak Gosia nigdy się nie poddaje. Właśnie ruszyła akcja na platformie crowdfundingowej wspieram.to, w której możecie pomóc Gosi zrealizować marzenie (www.wspieram.to/gosiardest)

gosia rdest wspieram to
Gosia Rdest wspieram to | Akcja crowdfundingowa

Gosia Rdest wspieram to |  Kampania crowdfunfingowa

W zamian za wsparcie Gosia proponuje ciekawe nagrody. Kampania potrwa 40 dni, a wesprzeć może każdy! Celem Gosi jest start w serii wyścigowej Audi Sport TT Cup. W przypadku niezrealizowania założonego celu, wpłacone kwoty wrócą do kieszeni wspierających.

W zeszłym roku Gosia zakończyła sezon na 8. miejscu w klasyfikacji generalnej Audi Sport TT Cup, z pucharem za podium na legendarnym niemieckim torze Nürburgring.

Moment, gdy polska flaga zawisła nad moją głową był najpiękniejszym w moim życiu

To słowa Gosi Rdest. Między innymi z tego powodu w sezonie 2017 Polka chciałaby ponownie zawalczyć w serii Audi Sport TT Cup.

Gosia Rdest wspieram to | audi tt cup
Gosia Rdest wspieram to | Audi TT Cup

„Każdy, kto próbował swoich sił w sporcie motorowym wie z jakimi kosztami się to wiąże. By realizować swoje marzenia i rozwijać talent potrzeba w zasadzie worka bez dna. W tym roku sponsorzy nie są w stanie pokryć całości kwoty.” – przyznaje Gosia Rdest.

W Polsce sponsoring sportowy to trudny temat, zwłaszcza w sportach motorowych. Zawodniczka jednak nie zamierza się poddać.

Gosia Rdest wspieram to |  Nagrody w podziękowaniu za pomoc

Hankook 24h Series Dubai Gosia Rdest z pucharem
Gosia Rdest wspieram to | Pomóż Polce!

Dla wspierających jej kampanię na portalu wspieram.to, Gosia przygotowała interesujące nagrody.

Od nagród rzeczowych typu kalendarze czy wejściówki na targi motoryzacyjne, znajdziemy możliwość wspólnego treningu z Gosią i jej trenerem, przejażdżkę na prawym fotelu Seata Leona Racera na jednym z europejskich torów czy wreszcie – wyjazd na weekend wyścigowy. Fani motorsportu będą mogli zobaczyć na żywo wyścigi DTM i Audi Sport TT Cup oraz poznać od kuchni świat wyścigów. Dla firm zostały przygotowane specjalne pakiety sponsorskie.

 

Gosia Rdest wspieram to |  Walka do samego końca

Gosia wkłada serce we wszystko co robi i na pewno nie można odmówić jej determinacji i woli walki. Zapowiada:

„Jeśli uda mi się uzbierać 100% założonej kwoty, całą zebraną kasę przeznaczę na opłacenie udziału w serii Audi Sport TT Cup. Ale to nie wszystko… ta kwota zobowiąże mnie do walki ze zdwojoną energią i włożenia każdego wysiłku, na jaki mnie stać, w osiągnięcie jak najlepszych wyników. Nie będę już jechała tylko dla siebie – będę reprezentować wszystkich, którzy pomogli mi wystartować – mój wspierający team!”

 

WESPRZYJ GOSIĘ TUTAJ: www.wspieram.to/gosiardest

 

 

gosia rdest wspieram to | crowdfunding
Gosia Rdest wspieram to | Pomóż Polce stanąć na starcie Audi Sport TT Cup