Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Speed Car Motor Lublin: awizowane składy

W najbliższą sobotę (17 czerwca) w ramach fazy rewanżowej 2. Ligi ŻużlowejNaturalna Medycyna PSŻ Poznań na własnym torze podejmie lidera tabeli – Speed Car Motor Lublin. Znamy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Speed Car Motor Lublin: awizowane składy

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w ramach 10. kolejki 2. Ligi Żużlowej na własnym torze podejmie drużynę Speed Car Motor Lublin. Oba zespoły w swoich ostatnich meczach odniosły dotkliwe porażki. Motor przegrał na wyjeździe z GTM Start Gniezno 57:33, natomiast poznańskie Skorpiony uległy w Opolu miejscowemu Kolejarzowi 55:34. Dlatego w sobotnie popołudnie możemy spodziewać się bardzo zaciętego pojedynku.

Trener Dariusz Śledź zdecydował się na zmianę ustawienia par w swoim zespole. W składzie przyjezdnych na pewno zobaczymy Roberta Lamberta, który w każdym meczu jest pewnym punktem drużyny z Lublina.

W awizowanym składzie poznańskich Skorpionów widnieje nazwisko Łukasza Przedpełskiego, jednak po słabym występie w Opolu (0 punktów) jego pozycja w meczowym zestawieniu wydaje się być zagrożona.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:45.

Awizowane składy: 

Speed Car Motor Lublin:
1.
Bjarne Pedersen
2. Maciej Kuciapa
3. Paweł Miesiąc
4. Daniel Jeleniewski
5. Robert Lambert
6. Kamil Brzeziński

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań:
9. Władimir Borodulin
10. Łukasz Przedpełski
11. Mateusz Borowicz
12. Daniel Pytel
13. Frederik Jakobsen
14. Przemysław Liszka