inter cars motor show

Inter Cars Motor Show | Targi części | Roztańczony Narodowy!

22-24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Targi, impreza Inter Cars Motor Show, oraz Roztańczony PGE Narodowy – te wydarzenia zapowiadają ciekawy weekend na Stadionie Narodowym.

tekst/foto: inf. prasowa

16 Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów są wydarzeniem ważnym i wyczekiwanym zarówno przez producentów części, jak i klientów. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich propozycji. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu.

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażania warsztatów | Strefa Targów:

Strefa 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażania warsztatów utworzona zostanie na błoniach PGE Narodowego. To tutaj zgromadzą się wszyscy wystawcy, którzy przygotowali na to wydarzenie wiele ciekawych produktów, nowości, czy też premier. Wstęp do tej strefy możliwy jest za okazaniem zaproszenia targowego.

Godzinny otwarcia strefy:
Piątek 22.09 – 9:00-15:00
Sobota 23.09 – 9:00 – 16:00
Niedziela 24.09 – 9:00 – 15:00

Inter Cars Motor Show | Strefa Inter Cars Motor Show:

Inter Cars Motor Show to wydarzenie towarzyszące 16. Targom Inter Cars. Obecność na tej imprezie gwarantuje moc niezapominanych wrażeń i emocji. Zostaną one dostarczone Państwu przez ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu! Do dyspozycji odwiedzących przygotujemy również trybuny oraz park maszyn. Wejście do strefy Motor Show umożliwiają zaproszenia targowe.

Godziny otwarcia strefy:
Sobota 23.09 – 11:00-15:00
Niedziela 24.09 – 11:00 – 15:00

Roztańczony Narodowy | Strefa Dance:

23 września 2017 r. zapraszamy na najbardziej roztańczoną imprezę w całej Polsce! Goście wspólnie z wystawcami 16. Targów będą mieli możliwość uczestniczenia w sobotnim koncercie, który będzie emitowany na żywo w telewizji Polsat. Roztańczony PGE Narodowy to jeden z największych festiwali w Polsce, zrzeszający dziesiątki tysięcy fanów pragnących zabawy na najwyższym poziomie! Na scenie PGE Narodowego zobaczymy: Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, zespół Boys, Weekend, After Party, Mig, Defis, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano i wielu innych!
Wstęp do Strefy Dance możliwy jest po otrzymaniu lub zakupie biletu!

Harmonogram imprezy:
• Otwarcie bram: 17:30
• Start transmisji w TV: 20:00
• Zejście z anteny oraz zakończenie imprezy live: 23:00
• Zakończenie strefy VIP: 01:00

Inter Cars Motor Show | 22-24 września 2017 | Stadion PGE Narodowytargi inter cars na stadionie narodowym

Targi to okazja, aby w jednym miejscu, przez trzy targowe dni, skorzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami, ofertą do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz motocykli wraz z akcesoriami.

Pełny program wydarzenia, informacje o szczegółach i plan pojedynczych wydarzeń znajdziecie na stronie:

16targi.intercars.com.pl

Sebastian Mądrachowski
Creative editor @ Radio Centrum Lublin 98.2FM / Magazyn Motór