Speed Car Motor Lublin z nowymi kevlarami i sponsorem strategicznym!

Speed Car Motor Lublin przedstawił na swojej stronie na Facebooku projekt nowych kevlarów, w których lubelscy żużlowcy będą ścigać się w sezonie 2018 na pierwszoligowych torach. Grupa Azoty Puławy sponsorem strategicznym drużyny.

tekst: Grzegorz Draus / foto/wideo: Speed Car Motor Lublin/Grupa Azoty

Speed Car Motor Lublin: nowe kevlary i sponsor strategiczny

W niedzielne popołudnie działacze Speed Car Motoru Lublin przedstawili na swojej stronie na Facebooku projekt nowych kevlarów, w których zobaczymy lubelskich żużlowców w sezonie 2018. Ponadto nowym sponsorem strategicznym zespołu z Koziego Grodu została Grupa Azoty Puławy.

Grupa Azoty Puławy nowym sponsorem strategicznym Speed Car Motoru Lublin

Speed Car Motor Lublin: Grupa Azoty Puławy

Grupa Azoty Puławy to jeden z największych na świecie producentów melaminy i największe polskie przedsiębiorstwo w branży wielkiej syntezy chemicznej. Grupa Azoty to sponsor m.in. polskich skoczków narciarskich, drużyny piłkarskiej Pogoni Szczecin, siatkarskiej Zaksy Kędzierzyn – Koźle, czy żużlowej drużyny Unii Tarnów ŻSSA i trenera żużlowej reprezentacji Polski – Marka Cieślaka. Od dziś Grupa Azoty Puławy będzie wspierać także pierwszoligowy Speed Car Motor Lublin. To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców lubelskiego żużla.

– Dzięki podpisaniu umowy z tak potężnym sponsorem możemy na poważnie myśleć o fazie play-off – powiedział dyrektor sportowy Speed Car Motoru LublinJakub Kępa podczas zwołanej z tej okazji konferencji prasowej. Zatem Speed Car Motor Lublin wraca na pierwszoligowe tory na pełnym gazie!

Speed Car Motor Lublin: sparingi i prezentacja drużyny

Pierwszy sparing Speed Car Motoru Lublin zaplanowany jest na 30 marca w Tarnowie z miejscową Unią, natomiast rewanż z tarnowskimi jaskółkami na torze w Lublinie odbędzie się dzień później – 31 marca.

Kevlary Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2018

Podczas rewanżowego spotkania sparingowego z Unią Tarnów (31 marca) odbędzie się także prezentacja pierwszoligowej drużyny Speed Car Motoru Lublin. DARMOWE bilety na sparing jak i prezentację zespołu będą do nabycia na stronie www.tubilety.pl. W ten sposób działacze Motoru Lublin chcą przetestować platformę www.tubilety.pl, na której będzie można nabywać karnety i bilety na mecze lubelskiej ekipy w sezonie 2018.

Obejrzyj filmik prezentujący nowe kevlary i sponsora strategicznego Speed Car Motoru Lublin – TUTAJ

Terminarz spotkań Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2018 – TUTAJ

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car.

Speed Car Motor Lublin