Masters czy Miesiąc? Speed Car Motor Lublin – ROW Rybnik: awizowane składy

W najbliższy piątek w ramach 4. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin na własnym podwórku podejmie ROW Rybnik. Znamy awizowane składy obu ekip na to spotkanie.

tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk

Speed Car Motor Lublin – ROW Rybnik: awizowane składy

ROW Rybnik w sezonie 2017 zajął ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi i spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej. W obecnym sezonie w 4. kolejce zmagań na pierwszoligowym froncie, rybnickim rekinom przyjdzie zmierzyć się z beniaminkiem Nice 1.LŻSpeed Car Motorem Lublin, który po 3. odjechanych spotkaniach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Trener ekipy z Rybnika zdecydował się na jedną zmianę w składzie w porównaniu do ostatniego meczu z Orłem Łódź. W miejsce Craiga Cooka na lubelskim owalu zobaczymy Mateusza Szczepaniaka. 31-latek pojedzie w parze z Andriejem Karpowem. Drugim juniorem gości będzie prawdopodobnie Robert Chmiel.

Nie wiadomo kto w drużynie Speed Car Motoru Lublin pojedzie pod numerem 10. w parze z Robertem Lambertem. Najprawdopodobniej będzie to Paweł Miesiąc lub Sam Masters, jednak decyzja ma zapaść po treningach. Na pozycji juniorskiej w parze z Wiktorem Lampartem zobaczymy Oskara Bobera.

Awizowane składy:

ROW Rybnik:
1. Mateusz Szczepaniak
2. Andriej Karpow
3. Artur Czaja
4. Troy Batchelor
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień

Speed Car Motor Lublin:
9. Robert Lambert
10. 
11. Daniel Jeleniewski
12. Dawid Lampart
13. Andreas Jonsson
14. Oskar Bober
15. Wiktor Lampart

Początek spotkania: 17:45 (transmisja Eleven Sports 3)

Sędzia zawodów: Grzegorz Sokołowski

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car