DaFreakz Meet’18

DaFreakz Meet’18 – auta, tuning, muzyka i taniec 26-27 maja w G2A Arena!

Pokazy motoryzacyjne i różnorodne wydarzenia muzyczno-tanecznych – tak w skrócie można określić atrakcje, jakie czekają na wszystkich uczestników DaFreakz Meet’18 26-27 maja w G2A Arena w Rzeszowie.

W dniach 26-27 maja 2018 roku w G2A Arena Centrum Wystawowo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się DaFreakz Meet’18. Wydarzenie to nietuzinkowa propozycja wśród polskich imprez motoryzacyjnych. Wpływ na to ma połączenie dwóch kategorii tematycznych, czyli motoryzacji i muzyki w jednym.

DaFreakz Meet’18 | Idea i historia DaFreakz

Dlaczego DaFreakz? Idea DaFreakz narodziła się w 2011 z czystej pasji do motoryzacji. Nazwa nawiązuje do ludzi pozytywnie zakręconych, dla których auto to coś więcej niż środek lokomocji. Największą inicjatywą sygnowaną logiem DaFreakz był film wykonany przez agencję Lemonade Studio. Jego charakter nawiązywał do hollywoodzkich superprodukcji, w których to auta grały pierwszoplanową rolę. Koncepcja ta została ciepło przyjęta przez publiczność, co przyczyniło się do zorganizowania imprezy utrzymanej w tym klimacie.

 

DaFreakz Meet’18 | Atrakcje

W programie między innymi:

• koncert TEDE z ekipą NWJ,
• suport Detox, IJON SBO, Kamska, Kwasu MTZ Bereu,
• pokaz breaking jam,
• oprawa muzyczna w wykonaniu DJ Dobry Vibe,
• show światła i dźwięku,
• wyścigi zdalnie sterowanych aut prowadzone przez RC Art,
• pokaz driftingowych przejazdów RC na specjalnie torze,
• pokaz oklejania auta przeprowadzony przez z OklejanieAut.info,
• wyścigi gokartami przygotowane przez firmę Reskart,
• strefa gastronomiczna z foodtrackami,
• after Party w klubie LUKR.

Nie może Ciebie zabraknąć w G2A Arena podczas DaFreakz Meet’18, ponieważ to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swoje jedyne w swoim rodzaju auto! To już ostatnie chwile, by zgłosić swój tuningowany pojazd. Zapraszamy do rejestracji na www.dafreakzmeet.com/formularz-zgloszeniowy/

Ważne informacje
Termin: 26.05. godz. 10:00 oraz 27.05. godz. 10:00 – 16:00.
Bilety do nabycia na:
Przedsprzedaż 25 zł = > 35zł od 18.05.
dzieci do 12 – bezpłatnie

Strona internetowa wydarzenia: www.dafreakzmeet.com
Facebook wydarzenia: www.facebook.com/events/735980389938460/
Fanpage FB DaFreakz: www.facebook.com/DaFreakzCom

 

DaFreakz Meet’18 | Nagrody dla zwycięzców plebiscytu na najlepszy projekt motoryzacyjny

DaFreakz Meet‘18 to wydarzenie skierowane zwłaszcza do wszystkich fanów motoryzacji, muzyki i tańca. Warto jednak dodać, że to wystawcy prezentujący swoje „perełki” na czterech kółkach są szczególnymi uczestnikami imprezy. Dla najciekawszych i najbardziej unikatowych aut, wybranych przez pozytywnie zakręconych specjalistów z dziedziny tuningu, przygotowano wyjątkowe, bo wyrzeźbione z drewna bukowego statuetki. Taka sama statuetka czeka na najlepszy samochód wyłoniony drogą głosowania publiczności. Właściciele zwycięskich pojazdów otrzymają vouchery zniżkowe na zakup części tuningowych. W puli cennych nagród znajdą się m.in. usługi i części tuningowe, kosmetyki, akcesoria, czy specjalnie przygotowane na tę okazję dyplomy.

DaFreakz Meet’18 | Co ciekawego przygotowano dla wystawców?

Impreza dla wystawców oraz partnerów trwać będzie 3 dni. Dla nich event zaczyna się już w piątek. W strefę VIP zamieni się najwyższa na głównej sali wystawienniczej G2A Arena antresola, z której każdy z wystawców wzrokiem obejmie niemalże całą imprezę. Oprócz tego w strefie VIP będzie bar i chillout louge. Wisienką wieńczącą sobotni wieczór po rozdaniu nagród będzie oficjalne After Party w klubie LUKR. Dla przyjezdnych przygotowaliśmy również pomoc w zakwaterowaniu oraz zniżki na noclegi m.in. w hotelu znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie klubu.

DaFreakz Meet’18
DaFreakz Meet’18