W najbliższą niedzielę Speed Car Motor Lublin wybierze się na Łotwę, gdzie w ramach 5. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej zmierzy się z miejscowym Lokomotivem Daugavpils. Znamy awizowane składy obu ekip na to spotkanie.
tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk
Lokomotiv Daugavpils – Speed Car Motor Lublin: awizowane składy
W drużynie gości zamiast Pawła Miesiąca, który w meczu 4. kolejki przeciwko drużynie ROW Rybnik zdobył jedynie 2 oczka, pojedzie Sam Masters. Australijczyk stworzy parę z Dawidem Lampartem. Poza tym, trener Dariusz Śledź nie wprowadził innych zmian w składzie.
Ekipa Lokomotivu Daugavpils pojedzie natomiast w niezmienionym zestawieniu. Łotewski zespół wygrał swoje dwa ostatnie spotkania i po 3 odjechanych meczach plasuje się na 3. miejscu w tabeli Nice 1.LŻ. Speed Car Motor Lublin po czterech kolejkach zajmuje 1. lokatę z 7 punktami na koncie, nie odnotowując jak dotąd żadnej porażki.
Początek meczu o godzinie 17:15.
Sędzia zawodów: Jerzy Najwer.
Awizowane składy:
Speed Car Motor Lublin:
1. Dawid Lampart
2. Sam Masters
3. Daniel Jeleniewski
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Lampart
Lokomotiv Daugavpils:
9. Kjastas Puodżuks
10. Wadim Tarsienko
11. Timo Lahti
12. Jewgienij Kostygow
13. Peter Ljung
14. Artiom Trofimow
Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car
Odpowiedz