Speed Car Motor Lublin – Arge Speedway Wanda Kraków (awizowane składy)

Po ponad trzytygodniowej przerwie, ligowe ściganie wraca na stadion przy Al. Zygmuntowskich 5. W najbliższą niedzielę Speed Car Motor Lublin w ramach 6. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej podejmie na własnym torze drużynę Arge Speedway Wanda Kraków. Znamy awizowane składy obu ekip na to spotkanie.

tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk

Speed Car Motor Lublin – Arge Speedway Wanda Kraków: awizowane składy

Speed Car Motor Lublin przystąpi do tego meczu w najsilniejszym zestawieniu. Trener Dariusz Śledź zdecydował się jedynie na roszadę par. Z numerem 10. pojedzie kapitan, Daniel Jeleniewski, a z 11. na plecach zobaczymy Sama Mastersa. Drugim juniorem obok awizowanego Oskara Bobera będzie Wiktor Lampart.

Skład ekipy z Krakowa nie zmienił się względem ostatniego, zwycięskiego pojedynku z Polonią Piła. Jedyną niewiadomą jest kto wystartuje pod numerem 2. Tam włodarze Arge Speedway Wandy Kraków zostawili puste miejsce.

Speed Car Motor Lublin po 5. odjechanych kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Nice 1. LŻ z dorobkiem 9 punktów. Natomiast Arge Speedway Wanda Kraków zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem jedynie 2 oczek.

Początek spotkania o godzinie 19:30

Sędzią zawodów będzie Piotr Nowak (Toruń)

Awizowane składy:

Arge Speedway Wanda Kraków:
1. Marcin Jędrzejewski
2. –
3. Victor Palovaara
4. Siergiej Łogaczow
5. Ernest Koza
6. Bartłomiej Kowalski
7. Piotr Pióro

Speed Car Motor Lublin:
9. Dawid Lampart
10. Daniel Jeleniewski
11. Sam Masters
12. Robert Lambert
13. Andreas Jonsson
14. Oskar Bober

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car