gosia rdest misano podium

Gosia Rdest na podium we włoskim Misano!

Gosia Rdest na podium! | Bardzo udany weekend zaliczyła Gosia Rdest na włoskim torze Misano. Polka zajęła 3. miejsce w klasie w wyścigu GT4 European Series.

W trzeciej rundzie GT4 European Series Gosia Rdest i Cedric Freiburghaus wywalczyli podium. W trudnym, niedzielnym wyścigu zdobyli 3. miejsce w klasyfikacji Pro Am. Gosia rozpoczynała wyścig i jechała pierwsze pół godziny. Następnie, zgodnie z zasadami, zmienił ją za kierownicą drugi zawodnik, Cedric Freiburghaus. Podczas swojej zmiany Gosia dostarczyła kibicom wielu emocji i czystej sportowej rywalizacji. Jej walka z BMW należała do najciekawszych momentów wyścigu. Z pełnym opanowaniem wyczekała na właściwą chwilę, by wyprzedzić rywala czystym manewrem.

gosia rdest na podium misano audi r8

Gosia Rdest na podium trzeciej rundy GT4 European Seriers:

To był bardzo dobry wyścig. Dziękuję moim kibicom, a także sponsorom, dzięki którym mogę się ścigać. W ten weekend miałam przyjemność gościć na torze przedstawicieli firmy EPOS. Ambasadorką zegarków EPOS jestem już piąty rok. Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie, a mojemu zespołowi Phoenix Racing za świetne przygotowanie samochodu.

Kolejna runda GT4 European Series odbędzie się 20 – 22 lipca na torze Spa – Francorchamps.

gosia rdest na podium misano 2018
Cedric Freiburghaus i Gosia Rdest na podium Misano 2018!

Kalendarz zawodów GT4 European Series 2018:

22 – 24.06. Misano / Włochy
20 – 22.07. Spa-Francorchamps / Belgia
31.08. – 02.09. Hungaroring / Węgry
14 – 16.09. Nürburgring / Niemcy


GOSIA RDEST gościła na okładce magazynu Motór. Mieliśmy też okazję  przeprowadzić wyjątkową rozmowę, która znajdziesz TUTAJ.


Sebastian Mądrachowski
Creative editor @ Radio Centrum Lublin 98.2FM / Magazyn Motór