Arge Speedway Wanda Kraków – Speed Car Motor Lublin (awizowane składy)

W najbliższą niedzielę w ramach 9. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej Arge Speedway Wanda Kraków na własnym torze podejmie lidera tabeli – Speed Car Motor Lublin. Znamy awizowane składy obu ekip na to spotkanie.

Tekst: Grzegorz Draus / foto: Piotr Mularczyk

Arge Speedway Wanda Kraków – Speed Car Motor Lublin: awizowane składy

Starcie 9. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej będzie meczem rewanżowym obu ekip. W pierwszym pojedynku górą był Speed Car Motor Lublin wygrywając na swoim torze pewnie 69:21. Faworytem niedzielnego spotkania także będą Lublinianie, którzy jadą do grodu Kraka po zwycięstwo i punkt bonusowy.

Do zestawienia Speed Car Motoru Lublin powraca Australijczyk – Sam Masters. Trener Dariusz Śledź zdecydował się na odsunięcie od składu kapitana koziołków – Daniela Jeleniewskiego. Na pozycji juniorskiej pod numerem 6. zobaczymy Wiktora Lamparta, a jego kolegą z pary w biegu młodzieżowym będzie prawdopodobnie Oskar Bober, który wraca do składu po kontuzji.

Do składu gospodarzy natomiast wraca Victor Palovaara, jednak nie wiadomo z kim Szwed pojedzie w parze, bowiem trener Arge Speedway Wandy Kraków pod numerem 10. zostawił puste miejsce. Na pozycjach juniorskich zobaczymy Piotra PióroBartłomieja Kowalskiego.

Początek spotkania: 14:30

Sędzia zawodów: Tomasz Fiałkowski

Awizowane składy:

Speed Car Motor Lublin:
1. Dawid Lampart
2. Paweł Miesiąc
3. Sam Masters
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Lampart

Arge Speedway Wanda Kraków:
9. Victor Palovaara
10. –
11. Siergiej Łogaczow
12. Marcin Jędrzejewski
13. Ernest Koza
14. Piotr Pióro
15. Bartłomiej Kowalski

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Speed Car