warsaw motor show

Magazyn Motór na Warsaw Motor Show 2018 – rozwiązanie zabawy

Czas najwyższy rozwiązać zagadkę i wyłonić zwycięzców zabawy z targów Warsaw Motor Show. Jeśli to czytasz, to znaczy, że odwiedziłeś/aś stoisko Magazynu Motór i udzieliłeś/aś odpowiedzi na pytanie: jakie auto kryje się pod czarną folią?

Odpowiedź to: ALFA ROMEO 4C SPIDER

Bez względu na to, co napisałeś na kartce, doczytaj ten tekst do końca. 😉

Jak obiecaliśmy, tak też zrobimy. Mamy dla Was nasze magazyny, galanterię, a nawet drukarkę wielofunkcyjną od firmy Arsa.pl, która pomogła nam zorganizować stoisko. W sumie nagrody trafią do 10 osób, które wybraliśmy podczas losowania. Z każdym zwycięzcą skontaktujemy się po raz drugi w osobnym mailu, więc bez względu na wyniki możesz czytać dalej.

Zebraliśmy aż 2000 głosów, więc niemożliwym było nagrodzenie wszystkich osób, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi. Ale! Mamy więc dla Ciebie propozycję. Razem możemy zrobić coś WIELKIEGO.

Jesteśmy niezależną redakcją, która tworzy materiały w kilku mediach (www, radio, magazyn). Naszym oczkiem w głowie jest papierowy Magazyn Motór, który widziałeś/aś na targach. Właśnie wystartowaliśmy z akcją charytatywną, w której zobowiązaliśmy się przekazać zyski ze sprzedaży prenumeraty. Trafią one do Stowarzyszenia Tęcza zajmującego się niewidomymi i niepełnosprawnymi dziećmi, które pilnie potrzebują nowego busa, by móc dojeżdżać na rehabilitację.

Kup prenumeratę, pomóż potrzebującym i czytaj o tym, co lubisz. W zamian za pomoc otrzymasz kolekcję sześciu magazynów na niespotykanym w Polsce poziomie (3 teraz i 3 w kolejnych miesiącach.

Szczegóły akcji znajdziesz tutaj. Przeczytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości.

Jeśli już jesteś zdecydowany/a, kliknij tutaj, by przejść do sklepu.

A skoro już się znamy, to może zechcesz nas śledzić? Szczerze mówiąc: warto.