williams f1 podcast

Williams F1 się sypie, Polska płacze | Podcast

Williams F1 | Podcast

Nie wszystko idzie po myśli Roberta Kubicy i jego zespołu. Williams rozpoczął przedsezonowe testy z opóźnieniem. Tymczasem, na poboczu rodzi się przyjaźń między Danielem Ricciardo a czterokrotnym mistrzem świata Formuły 1 Alainem Prostem. W międzyczasie Netflix produkuje serial, w którym nie zobaczymy czołowych teamów.

tekst: Klaudia Kowalczyk / audio: motoCentrum, Radio Centrum 98.2Fm Lublin

W podcaście usłyszycie między innymi o:

  • sytuacji w Williamsie,
  • urodzinach Alaina Prosta oraz jego wizycie w Polsce,
  • Netflixie, który szykuje najnowszą produkcję o F1 bez czołowych teamów.

Williams F1 | Podcast – słuchaj tutaj:

Pierwsza sesja testowa przed sezonem 2019 za nami. Wiemy już co nieco o formie zespołów. Wielką niewiadomą jest nadal Williams, bo ten bolid dojechał do Barcelony z dwudniową obsuwą czasową. Jeździł już nim jednak Robert Kubica i podzielił się z dziennikarzami swoimi wrażeniami.

Alain Prost, czterokrotny mistrz świata Formuły 1, skończył 56 lat. Z tej okazji przyjrzeliśmy się jego planom zawodowym, a także znaleźliśmy informację dokumentującą jego pobyt w Polsce!

Na koniec sprawdziliśmy, jak idzie Netflixowi promocja Formuły 1. Okazuje się, że chyba nie najlepiej, bo niektórym zespołom nie podoba się pomysł serialu o serii.

MotoCentrum możecie słuchać w każdy poniedziałek po godzinie 19:00 na antenie Radia Centrum. Znajdziecie nas na 98.2fm w Lublinie i okolicach, a także na www.centrum.fm.

Więcej podcastów znajdziesz TUTAJ