stunt wars poland stunt girl

STUNT WARS POLAND 2019

W dniach 29-31 marca 2019 w Poznaniu odbędą się międzynarodowe zawody we freestyle’u motocyklowym – STUNT WARS POLAND. Impreza jest jedną z atrakcji poznańskiego Motor Show 2019.

tekst: Mor / foto: Małgorzata Kowalska, Stunt Wars

Zawody Stunt Wars Poland drugi rok z rzędu będą towarzyszyły największym targom motoryzacyjnym w Polsce. To sprawia, że Poznań staje się ważnym punktem na freestyle’owej mapie naszego kraju. Biorąc pod uwagę organizacyjny rozmach ubiegłorocznej edycji i liczną widownię jaką zgromadziło to wydarzenie, w tym roku możemy spodziewać się zawodów stuntowych na najwyższym poziomie.stunt wars poland poznań

Na liście startowej błyszczą nazwiska najlepszych polskich zawodników, a swoją obecność zapowiedziało też wielu zawodników z Europy. To oznacza wysoką konkurencję i widowiskowe przejazdy. Oprócz klasy imprezy, ważnym argumentem przyciągającym zawodników jest pula nagród:

2 person motorcycle wheelie
Stunt Wars ‚Sickest Trick”
  • 1. miejsce – nagroda w wysokości 6 000 zł
  • 2. miejsce – nagroda w wysokości 4 500 zł
  • 3. miejsce – nagroda w wysokości 3 000 zł
  • 4. miejsce – nagroda w wysokości 1 000 zł
  • 5. miejsce – nagroda w wysokości 500 zł
  • 6-7-8-9-10 miejsca – nagroda w wysokości 200 zł
  • dodatkowa nagroda za „Sickest Trick” w wysokości 2 000 zł

Stun Wars Poland | Sędziowie

Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie międzynarodowe jury w składzie:

Jeżeli rozważacie obecność na Międzynarodowych Targach Poznańskich to impreza Stunt Wars Poland powinna być argumentem, który warto brać pod uwagę. Organizatorzy gwarantują świetną atmosferę, wysoki poziom zawodów, oraz mnóstwo zajawkowych ludzi dookoła.burnout poznań show

Podsumowując: rok temu było elegancko, w tym roku również będziemy obecni, co i Wam mocno polecamy. Zawody stuntowe świetnie sprawdzają się w otoczeniu hal targowych. W środku statyczne eksponaty, a na placu ogień. Trzymamy kciuki, żeby dopisała pogoda i… do zobaczenia w Poznaniu!

Bieżące informacje nt. imprezy znajdziecie na facebooku: STUNT WARS POLAND

oficjalny plakat stunt wars poland 2019
Oficjalny plakat promujący zawody
Sebastian Mądrachowski
Creative editor @ Radio Centrum Lublin 98.2FM / Magazyn Motór