MOTO SESSION 2019 | Lubelskie targi motoryzacyjne

moto session 2019 lublin logotyp

Moto Session 2019 | Lubelskie targi motoryzacyjne!

Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii, nowości prezentowane przez dealerów, zapierające dech w piersi pokazy, goście specjalni oraz najpiękniejsze moto emocje – już 13 i 14 kwietnia w Targach Lublin! Moto Session 2019 to połączenie targów motoryzacyjnych z emocjonującymi wydarzeniami towarzyszącymi.

tekst/foto: inf. prasowa

Co czeka zwiedzających? Dwie hale pełne wyjątkowych modeli samochodów i motocykli, pokaz kolekcji Harley-Davidson, Monster Truck Demolka, ekstremalne pokazy stuntu i trialu motocyklowego, Drift Taxi, ogromna strefa szkoleniowo–pokazowa #WschódDetailingu, lot widokowy nad Lublinem i mnóstwo imponujących modeli aut, jakich nie widzi się na co dzień.

Moto Session 2019 | Targi motoryzacyjne 13-14 kwietnia 2019
Moto Session 2019 | Targi motoryzacyjne 13-14 kwietnia 2019

Moto Session 2019 | Atrakcje

  • Loty nad miastem i mega przejażdżki. Moto Session 2019 to nie tylko auta i motocykle – będzie również helikopter! Odważni będą mogli odbyć lot widokowy nad Lublinem. Jeśli kochasz emocje, adrenalinę i piękne widoki – ta atrakcja jest dla Ciebie!
  • Emocji dostarczą również przejazdy supersamochodami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do przejażdżki Fordem Shelby GT500, Ferrari F430 i Lamborghini Gallardo.
  • Fani motocykli spróbują ujarzmić Harleya-Davidsona na ulicach miasta. Miłośnicy Wrak-Race również znajdą coś dla siebie – na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Wrak Race będzie można wsiąść za kierownicę prawdziwego wraka, który brał udział w wyściga coraz pomalować go farbami wedle własnego uznania.
moto session 2019 harley davidson
Moto Session 2019 | Harleye Davidson
  • Podczas Moto Session 2019 odbędą się emocjonujące pokazy m.in. Drift Taxi, pokazy stuntu i trialu motocyklowego. Uczestnicy Moto Session 2019 zobaczą występy na motocyklach do stuntridingu klasy 600, cyrkowym skuterku oraz driftbike. Gościem specjalnym będzie jeden z najlepszych stunterów w Polsce – Piotr (Gradek) Gradkowski.
  • Widzów zachwyci także pokaz jazdy na motocyklach Trialowych na specjalnie do tego przygotowanych przeszkodach. Odbędzie się skok przez busa, jazda na tylnym lub przednim kole i wiele trików angażujących publiczność.

targi motoryzacyjne lublin hostessy

  • Pokaz mody na targach motoryzacyjnych? Tak, ale tylko jeśli robi to legendarny Harley-Davidson! Na pokazie zaprezentowane zostaną nie tylko kurtki motocyklowe, ale również odzież codzienna. Widzowie przekonają się, że Harley to nie tylko motocykle – to ludzie, pasja i styl życia.
  • Podczas Lubelskiego Święta Motoryzacji nie może zabraknąć symulatora dachowania, symulatora wystrzału poduszki powietrznej oraz alkogogli.

targi lublin wrakrace

Moto Session 2019 | Niezwykłe pojazdy

Na Moto Session pojawi się ponad 50 wystawców, a każdy z nich zaprezentuje po kilka pojazdów i atrakcji. Będzie można nacieszyć oko takimi autami jak, m.in.: Ford Mustang Shelby GT500, Ford Mustang Bullitt, Maserati Gransport, Maserati Granturismo MC Stradale, Maserati Quattroporte, McLaren, Lamborghini Huracan Spyder, Lamborghini Murcielago, Nissan GTR, Porsche Turbo 997, Porsche 911 Carrera GTS.

moto session ferrari samochody

Specjalnie na Moto Session 2019, ze Szwajcarii przyjedzie Ford Focus RS WRC Edition. Limitowana wersja RSa została wyprodukowana jedynie w 50 egzemplarzach. Pojawią się najwspanialsze modele wiodących marek takich jak BMW, Audi, Mercedes, Dodge, Lexus, a także motocykle. Będzie też ciekawostka militarna: polski trenażer czołgowy MPG 69 oraz będący w trakcie budowy bezzałogowy pojazd przegubowy 8×8 RYSIEK.

Fani wyścigów będą mogli obejrzeć z bliska Bolid wyścigowy klasy Formula Student – PMT-02, zbudowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej z zespołu PRz Racing Team, startujący w interdyscyplinarnych zawodach inżynieryjnych Formula Student.

Miłośnicy łączenia historii z nowoczesnością z pewnością nie przejdą obojętnie obok Warszawy M20 GT. Projekt tego samochodu bazuje na podzespołach Forda Mustanga GT 2016. Jednostką napędzającą jest silnik Ford Performance 5.0 V8 o mocy 420 KM.

monstertruck

Moto Session 2019 | #WschódDetailngu

Autodetailing – dowiedz się jak pielęgnować swój samochód Interesuje Cię profesjonalna pielęgnacja pojazdów? W ogromnej strefie #WschódDetailingu czekać na Ciebie będą najlepsi specjalisci z dziedziny auto detailingu, stacje doskonalenia umiejętności z polerowania i zabezpieczania lakieru, renowacji reflektorów oraz pielęgnacji i naprawy tapicerki skórzanej). W sobotę, wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w kontynuacji największej polskiej konferencji poświęconej auto detailingowi, pn. „Detale wiedzy, praktyki i biznesu – vol.2”. W strefie spotkać będzie można również zawodników SONAX team, a także czterokrotnego Mistrz Polski w armwrestlingu – Alexa Kurdechę.

moto session 2019 lublin targi drift taxi

Moto Session 2019 | INFORMACJE / BILETY

 

 

Moto Session | Cennik biletów:

SOBOTA
Bilet normalny jednorazowego wstępu – 15 zł
Bilet ulgowy jednorazowego wstępu – 10 zł

NIEDZIELA
Bilet normalny jednorazowego wstępu – 20 zł
Bilet ulgowy jednorazowego wstępu – 10 zł

Bilet rodzinny jednorazowego wstępu – 40 zł (sobota lub niedziela)

BILETY WEEKENDOWE* – 2 DNI – dostępne tylko w sprzedaży stacjonarnej
Bilet normalny weekendowy – 30 zł
Bilet ulgowy weekendowy- 25 zł
Bilet weekendowy upoważnia do jednorazowego wejścia w sobotę i w niedzielę.

Komu przysługują poszczególne rodzaje biletów

Bilet ulgowy jednorazowy i weekendowy:
dzieci od 4 do 7 lat;
dzieci w wieku szkolnym – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej – uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich;
renciści i emeryci.

Bilet weekendowy normalny:
wszyscy, którzy nie podlegają jakimkolwiek zniżkom oraz studenci

Bilet rodzinny:
maksymalnie 4 osoby (w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe i dzieci)

Wstęp bezpłatny :
– dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia
– osoby do 16 roku życia z niepełnosprawnością;
– osoby po 16 roku życia ze znacznym stopniem niepełnosprawności (na podstawie orzeczenia). Opiekun tych osób – bilet ulgowy


Tak wyglądały poprzednie edycje targów Moto Session: link

moto session atrakcje