Amber Lounge Singapore 2019 – melanż ze śmietanką F1

Egzotyczna wyspa ożywa, by zorganizować wydarzenie roku. Przeżyj glamour wysokości, ponieważ legendarny i luksusowy pop-up night point zapewnia imprezę przez 12 lat.

tekst: Wojtek Paprota, foto: Amber Lounge

Hotspot gwiazd i kierowców F1, gospodarz Amber Lounge Singapore obsady Crazy Rich Asians i gwiazd sportu wśród innych gwiazd w 2018 roku, okazuje się najmodniejszym miejscem do życia w nocy w Azji. Amber Lounge Singapore jest podekscytowany jedynym wyścigiem, który oferuje taką możliwość przejścia od padoku na imprezę. Amber Lounge Singapore zapewni przytłaczające życie nocne non stop z występami na żywo z laureatką Brit Award Elli Eyre i międzynarodowym DJ Sigala, a także nieograniczonymi napojami premium i wyjątkowymi drinkami na pokaz mody kierowców w ramach Make A Wish Singapore. Po raz pierwszy goście mogą pop butelki i imprezować z naszymi międzynarodowymi DJ-ami i pracować na żywo na podwyższonej powierzchni naszego stanowiska dla DJ-ów!

Uwielbiam imprezować w Amber Lounge, ponieważ mają najlepszą atmosferę i są najbardziej ekskluzywne

Charles Leclerc, kierowca Scuderia Ferrari F1

Amber Lounge zawsze gwarantuje niesamowitą imprezę. Rozrywka, występy na żywo i atmosfera na światowym poziomie. Uwielbiam móc świętować weekend Grand Prix z innymi zespołami i kierowcami.

Valtteri Bottas, kierowca Mercedes AMG Petronas F1

Zobacz słynny pokaz mody Amber Lounge Driver, także w tematyce lodowej – oszałamiający pas startowy z Singapuru i świata projektanci Mr. G i Frieda Brides. Imponująca oferta kierowców pokaże ekskluzywny wygląd obok wielu międzynarodowych modeli. Każdego roku dynamiczny, energiczny program przyciąga uwagę mediów na całym świecie. Następnie następuje nieprzerwana rozrywka i występy na żywo, aby utrzymać imprezę.

Odpocznij od tańca i wejdź do Arctic Blue Gin Lounge, podczas gdy uczestnicy imprezy Amber Lounge będą mogli spróbować schłodzonych orzeźwiających koktajli z Finlandii, oficjalnego Gin Amber Lounge w Singapurze.

Bania u Cygana do rana!