Aston Martin Road to Wrocław 2019

Aston Martin Road to Wrocław 2019 – GALERIA

Końcówka września dla posiadaczy Astona Martina była niezwykle malownicza. Właściciele aut legendarnej, brytyjskiej marki wzięli udział w podróży na Dolny Śląsk, by podziwiać wyjątkowe zakamarki Sudetów. Podróż odbyła się przy akompaniamencie mocarnych silników V8 i V12. Zapraszamy do relacji z Aston Martin Road to Wrocław 2019.

Tekst: Kacper Majdan, foto: Aston Martin Warszawa

Tego typu wyprawa odbyła się w Polsce pierwszy raz. 17 załóg miało do pokonania ponad 1000 kilometrów w 4 dni. Polska kolejny raz udowodniła, że nie brakuje nam wyjątkowych dróg i miejsc, które warto odwiedzić mając do dyspozycji sportowy samochód. Konwój podróżował przez zakątki Parku Narodowego Gór Stołowych, Gór Sowich, Kuźnic Świdnickim i Karkonoszy. Wszystko aby jak najbardziej zintensyfikować doznania za kierownicą. Zapraszamy na fotorelację z eventu Road to Wrocław 2019, organizowanego przez Aston Martin Warszawa.

Aston Martin Road to Wrocław 2019

Jakie modele mogliśmy spotkać na trasie Aston Martin Road To Wrocław? 725-konny DBS Superleggera, Vantage V8, Virage, Vanquish, DB9 czy DB11 – przez chwile Polskie drogi zamieniły się w plan zdjęciowy Jamesa Bonda. Impreza finalna w stylu Casino Royal tylko to potwierdziła. 

Aston Martin Road to Wrocław 2019

Kręte, leśne drogi to idealne warunki by cieszyć się jazdą w sportowym samochodzie. Show skradł Aston Martin DBS Superleggera, który wątpienia był główną gwiazdą wyjazdu. Auta biorące udział w podróży do Wrocławia można było rozpoznać po specjalnym oznaczeniu na masce.

Aston Martin Road to Wrocław 2019

Każdy samochód otrzymał specjalne oznaczenie.

Aston Martin Road to Wrocław 2019

Kierowcy przejeżdżali przez urokliwe uliczki a ich auta wzbudzały ogromne zainteresowanie.