Partnerzy

Partnerzy | Osoby i firmy, które biorą udział w powstawaniu magazynu Motór. Masz coś wartego pokazania naszym czytelnikom? Napisz do nas!

 

podnośniki koszowe lublin majmaxwww.majmax.pl – Firma, która wspiera nas zawsze gdy potrzebujemy wynająć podnośnik koszowy, podest nożycowy, itp. Co ciekawe, naprawdę zdarza nam się takich urządzeń potrzebować do robienia zdjęć. A, że Majmax przy okazji myje i odgrzybia elewacje, prowadzi prace malarsko-budowlane wnętrz, sprząta po budowach/remontach, myje/konserwuje posadzki i podłogi kamienne, odśnieża dachy, usuwa sople i nawisy śnieżne, montuje i konserwuje reklamy, konserwuje zabytki, kościoły i obiekty historyczne to już tylko miły dodatek. Szczerze polecamy!


 

magazyn motór partnerzy swiatwyscigow.plwww.swiatwyscigow.pl – Wojtek Paprota praktycznie w 100% odpowiada za dział wyścigów samochodowych. Dzięki temu mamy pewność, że kiedy zajrzysz do tekstów publikowanych w magazynie Motór trafisz na genialny research, olbrzymią wiedzę i dostęp do unikatowych informacji ze świata wyścigów. Jeżeli piszemy o F1 to na pewno stoi za tym ekipa ŚwiatWyścigów.pl


 

magazyn motór partnerzy swiatwyscigow.pl wladcydrog.plwww.wladcydrog.pl – Tomasz Niedźwiedzki i Michał Fijałkowski – w każdym numerze, za każdym razem celnie i często jako głos reszty redakcji. Felietony i komentarze do rzeczy, które dotyczą każdego kierowcy w tym zabawnym kraju. Śledźcie uważnie ich teksty – zdarza się, że zanim coś stanie się powszechnym problemem, na łamach Motóra już zostanie ubrane w słowa i opatrzone stosownym komentarzem.


 

magazyn motór partnerzy premiummoto.plpremiumMoto.pl – W internecie ciężko jest znaleźć treści naprawdę wysokiej jakości, a jeżeli chodzi o motoryzację to jest to praktycznie niemożliwe. Na premiumMoto.pl są artykuły, które sami chcielibyśmy napisać. Cytując Michała Sztorca, autora tego jedynego w Polsce bloga o samochodach klasy premium: „Wiem, że tematy poruszane na PremiumMoto.pl zainteresują dość wąskie grono osób, ale z pełną świadomością decyduję się stawiać na jakość, a nie ilość.” Polecamy!


 

magazyn motór partnerzy manufaktura workshopmanufaktura-workshop.pl – W magazynie Motór dużo miejsca poświęcamy klasykom, a Manufaktura z kolei daje klasykom drugie życie. Naturalna symbioza. Zajrzyjcie i zapoznajcie się z pracami Daniela Nowosada – nie znacie dnia i godziny, kiedy jego wiedza i umiejętności mogą okazać się niezastąpione. Ile znacie miejsc, gdzie bez problemu zamówicie elementy blacharskie do choćby najbardziej egzotycznego samochodu? No właśnie:)


 

motopodprad.pl – portal motoryzacyjny, który tworzą redaktorzy z Warszawy i Krakowa. O sobie piszą tak: „Coś dla miłośników czterech kółek! Postanowiliśmy stworzyć nowe, przepełnione pasją miejsce w sieci, bo temat motoryzacji nie jest nam obcy. „Pod prąd” brzmi przekornie, ale mamy już dość sponsorowanych artykułów w polskiej prasie motoryzacyjnej, pełnej uogólnień i stereotypów.”  Idea, z którą się mocno identyfikujemy. Polecamy z całego serducha!


 

siłownia opole lubelskie gym and fit zonegymandfitzone.pl – Najlepsza, naszym zdaniem, siłownia w Opolu Lubelskim. Siłownia i klub fitness w jednym czyli idealna przestrzeń treningowa dla kobiet i mężczyzn. Siłownia mieści się w Opolu Lubelskim, przy ul. Popijarskiej 7b.


 

Współpraca / Partnerzy

Jeżeli zajmujesz się rzeczami, które mogą zainteresować osoby czytające magazyn Motór – daj nam  znać i napisz na adres: info@motormag.pl

Do dyspozycji mamy comiesięczne, papierowe wydanie magazynu Motór i całą witrynę www.motormag.pl – wszystko po to, żeby promować ciekawe inicjatywy!