TO NIE TYLKO GRA
Kto z nas nie zaglądał przez szybę samochodu, aby sprawdzić, ile wynosi jego prędkość maksymalna? Zbieraliśmy naklejki z gum Turbo, uciekaliśmy przed policją w grach video, testowaliśmy supercary wraz ze świętą trójcą TopGear. Pokochaliśmy motoryzacyjny świat, który dziś zdaje się odchodzić.

 

Motór GT to nie tylko karciano-planszowa Gra Towarzyska. To nostalgiczny Grand Tour do złotych czasów motorsportu, prymu mechaniki nad elektroniką oraz designu ocierającego się o sztukę. To sposób na rywalizację z grupą znajomych petrolheadów oraz pomoc w przekazaniu pasji swojemu dziecku.

2-6 GRACZY

2 TRYBY ROZGRYWKI

100 KART

MILION WSPOMNIEŃ

W SKŁAD MOTÓR GT WCHODZI

100 kart kultowych aut

tor wyścigowy

drewniane pionki

ZESTAW POZWALA NA 2 FORMY ROZGRYWKI

MOTO QUIZ

Motoryzacyjny quiz sprawdzi Waszą wiedzę i pozwoli poznać nowe, nieznane fakty nt. legendarnych modeli.

WYŚCIG

Klasyczny wyścig po owalnym torze wyłoni zaś kierowcę, który najlepiej kontroluje prędkość, przyczepność i stan bolidu.

Zamów grę „Motór GT”, by nie przegapić okazji.

Nakład jest ograniczony
gra motoryzacyjna karciana planszowa motór gt

Motór GT jest dla mnie wehikułem czasu do lat, gdy prowadziłem auto po raz pierwszy, siedząc na kolanach taty. To powrót do naszej wspólnej jazdy, gdy zgadywałem najpierw marki, a potem modele aut jadących z naprzeciwka. Tak tata zaszczepił we mnie miłość do samochodów, którą w dorosłym życiu przekułem w stworzenie motoryzacyjnego wydawnictwa. Dzięki Motór GT możesz przekazać swoją pasję dziecku lub spędzić czas ze znajomymi.

Mateusz Cieślak, WYDAWCA