Akcja ZERO WASTE Magazynu Motór

1000 powystawowych kolekcji Magazynu Motór idzie na sprzedaż. Cel? Posadzić 1000 drzew i udowodnić, że petrolhead może być eko.
1000 powystawowych kolekcji Magazynu Motór idzie na sprzedaż. Cel? Posadzić 1000 drzew i udowodnić, że petrolhead może być eko.

Odkąd Magazyn Motór trafił do stacjonarnych salonów sprzedaży prasy, wiele powystawowych egzemplarzy wraca do nas jako tzw. „zwroty”.

Co możemy z nimi zrobić?
1. Przekazać na makulaturę? ❌
Odpada. Te egzemplarze mają jedynie lekko uszkodzone okładki – zdarzają się zagięcia, zabrudzenia czy naddarcia, ale wnętrza są w idealnym stanie i wciąż mogą cieszyć czytelników.
2. Puścić dalej w świat i zrobić coś dobrego? ✅
Tak! Jako wielcy zwolennicy idei zero waste, postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży powystawową kolekcję 10 dotychczasowych wydań Motóra w obniżonej cenie 150 zł 100 zł. To nie koniec.
Za każdy zakup „Eko kolekcji” posadzimy 1 drzewo. A w zasadzie zrobią to specjaliści z Posadzimy.pl w Twoim imieniu. Sadzenie odbędzie się na wiosnę i zostanie udokumentowane imiennym certyfikatem.
Mamy 1000 takich kolekcji, więc możemy posadzić 1000 drzew i… z pewnością na tym się nie skończy.

Dlaczego to robimy?

• Chcemy pokazać, że fani motoryzacji mogą być eco friendly.
• Chcemy zachęcić do zrównoważonego korzystania z surowców naturalnych – zarówno czytelników, jak i wydawców innych tytułów papierowych.
• Chcemy wydawać kolejne magazyny i książki bez poczucia, że coś niszczymy.

>> Dołącz do akcji <<

Z góry dziękujemy za zakupy i udostępnienia z hasztagiem #Motór_zero_waste
PS. Każda firma, która zdecyduje się na wsparcie akcji, otrzyma od nas specjalne podziękowania w papierowym wydaniu Magazynu Motór.
Kolekcja #10 Motór