Czytanie Pomaga

Czytanie pomaga – akcja charytatywna

Podopieczni Stowarzyszenia Tęcza potrzebują samochodu, którym będą mogli docierać na rehabilitację. Redakcja Magazynu Motór postanowiła przeznaczyć zyski z prenumerat na rzecz zakupu auta dla niepełnosprawnych dzieci. Skoro czytasz tę informację, to znaczy, że możesz pomóc.

Czytanie Pomaga | Czym zajmuje się Tęcza?

Stowarzyszenie Tęcza od 28 lat pomaga niewidomym oraz niepełnosprawnym dzieciom. Ich bus każdego dnia przejeżdża 150 km, by dowieźć podopiecznych na zajęcia i rehabilitację. Niestety, auto jest już mocno wysłużone i przez częste awarie coraz częściej dzieci pozostają w domach. To hamuje ich rozwój, izoluje społecznie i odbiera jedyną radość.Czytanie Pomaga

Wielu rodziców nie stać na codzienny dojazd do ośrodka, a cała sytuacja odbiera im możliwość pójścia do pracy, przez co spirala problemów się nakręca. Razem możemy pomóc.

Czytanie Pomaga | Jak zrobić coś naprawdę dobrego?

Zdecydowaliśmy się przeznaczyć zysk z prenumerat magazynu na zakup samochodu przez Stowarzyszenie Tęcza. Pieniądze będziemy wpłacać na specjalne konto: www.zrzutka.pl/7x89hm – miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.

Czytanie Pomaga | Co dostajesz w zamian?

W ten sposób prenumeratorzy otrzymają kolekcję 6 numerów magazynu (3 teraz i 3 w kolejnych miesiącach) oraz bezcenną świadomość, że czytając o tym co kochają, pomagają dzieciom, które często z powodu wad wzroku same czytać nie mogą.

Prenumerujesz już Magazyn Motór? Super! Zyski z Twojego zakupu też przekażemy. Udostępnij więc tę informację i zaproś znajomych do wzięcia udziału.

Chcesz zamówić prenumeratę do swojej firmy? Świetnie! Poinformujemy o tym w naszych social mediach oraz wyróżnimy Was na specjalnej stronie z podziękowaniami dla darczyńców.

Reprezentujesz redakcję lub fp o tematyce motoryzacyjnej? Odezwij się, razem możemy więcej zdziałać.

Wielkie dzięki za pomoc… Karma wraca!

Zamów prenumeratę i pomóż niepełnosprawnym klikając tutaj.Czytanie Pomaga