zDziś.com – Codzienny przegląd najlepszych ofert

zdzis moto przeglad motoryzacyjny

Nie musisz już spędzać godzin na przeglądaniu serwisów ogłoszeniowych. zDziś.com to serwis, który oferuje codzienny przegląd najlepszych ofert w formie wygodnego newslettera.

Plusy:

  • Największą korzyścią płynącą z korzystania z serwisu jest oszczędność czasu. Redaktor zDziś.com codziennie monitoruje ogłoszenia wszystkich samochodów wyprodukowanych przed 2000 rokiem, a najciekawsze z nich trafiają do osób zapisanych do newslettera w postaci raportu.
  • Prezentowane w raporcie oferty dotyczą aut uznawanych za kultowe. Dzięki niemu można znaleźć wymarzonego youngtimera do jazdy na co dzień lub unikatowego oldtimera, który może okazać się świetną inwestycją.
  • Redaktor dokonuje wstępnej oceny wystawianych przedmiotów – pozwala to przyjrzeć się wyselekcjonowanym przedmiotom z większą pewnością.

zdzis moto galeria

Minusy:

  • Opis samochodu znajdującego się w raporcie jest oparty wyłącznie o treść ogłoszenia. Jeśli więc sprzedawca okaże się nieuczciwy, oględziny mogą zakończyć się zawodem.
  • Raport przygotowywany jest w sposób subiektywny, powstaje w oparciu o gust i doświadczenie redaktora.
  • Istnieje możliwość, że dostając najnowszy raport na swoją skrzynkę mailową, część ogłoszeń może być nieaktualna jeszcze tego samego dnia.

zDziś.com to serwis, który oferuje nieocenioną pomoc w poszukiwaniu klasyków motoryzacji. Dostęp do ogłoszeń z ostatnich dni jest bezpłatny, a dzięki płatnej subskrypcji możesz korzystać z najświeższych ofert w bardzo wygodnej formie. Dla nas – zdecydowanie warto!

zdzis moto przeglad motoryzacyjny