Wychowani na prasie motoryzacyjnej

„Wychowani na prasie motoryzacyjnej” | AKCJA

Wychowani na prasie motoryzacyjnej

W czasach gdy nie było Internetu, nad łóżkami wisiały plakaty Testarossy, a życie miało smak gumy Turbo, to czasopisma zapoczątkowały naszą pasję do motoryzacji.

Tekst: Mateusz Cieślak, foto: Michał Węgrzynek

Każdy egzemplarz czytany był kilka razy, by następnie trafić do kolekcji, którą latami chroniliśmy przed wyrzuceniem przez nasze matki, żony i kochanki. W końcu wszystko gdzieś przepadło, Internet pozbawił nas magii oczekiwania, celebrowania i kolekcjonowania papieru, a większość tytułów, jakie przetrwały do dziś, stały się przedrukami z zachodu.

Wychowani na prasie motoryzacyjnej

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że podobnie jak my masz w sobie sentyment do dawnej prasy. Podziel się z nami swoją historią – co czytałeś, do jakich artykułów masz największy sentyment, jak wyglądała Twoja kolekcja?

Jeśli wciąż chciałbyś czytać jakościową polską prasę, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Poznaj Magazyn Motór, otrzymaj bezpłatny egzemplarz i pomóż nam tworzyć kolejne materiały.

Jak wygląda Magazyn Motór?
https://bit.ly/2lsP6au

Magazyn Motór to motoryzacyjno-lifestylowe czasopismo wydawane przez niezależnych petrolheadów. Każdy numer liczy 100 stron autorskich materiałów wydrukowanych na grubym papierze. Piszemy o motoryzacji w każdym wydaniu, stawiamy na jakość i unikamy irytujących reklam. Nie będziemy ukrywać – nie jest łatwo wydawać taki magazyn w dzisiejszych czasach bez wsparcia dużego wydawcy. Jednak wierzymy w to, co robimy, głównie z powodu opinii czytelników. Ich zadowolenie oznacza, że ten projekt ma szansę powodzenia. Chcemy, aby Magazyn Motór poznały kolejne osoby.

Wychowani na prasie motoryzacyjnej

Wiemy, że możesz mieć wątpliwości, dlatego wychodzimy naprzeciw. Wybierzemy 100 osób, które otrzymają od nas BEZPŁATNY egzemplarz. Dodatkowo rozdamy masę gadżetów: nasze koszulki, plakaty, galanterię oraz gadżety od naszych partnerów: Monster Energy i Yokohama Polska.

Weź udział w wydarzeniu „Wychowani na prasie motoryzacyjnej” i udostępnij je na swoim profilu.

Miłej zabawy! 😉