Moto Guzzi V85 TT | Ewan McGregor
Moto Guzzi V85 TT | Ewan McGregor

Obi-Wan Kenobi poleca Moto Guzzi V85TT

Ewan McGregor znów w siodle Moto Guzzi. Aktor, który zdobył popularność i uznanie m.in. rolami w filmach Trainspotting,  Moulin Rouge oraz Gwiezdne Wojny, znany jest ze swojej miłości do jednośladów. Dziś stał się twarzą kampanii promującej model Moto Guzzi V85TT.

tekst: Sebastian Mądrachowski / foto: Paolo Zambaldi – moto guzzi

W 2004 roku aktor, razem z Charley’em Boormanem, wziął udział w programie dokumentalno-podróżniczym „Long Way Round”. Obaj panowie odbyli motocyklową podróż dookoła świata na dystansie Londyn – Nowy York (około 30 tys. km). Popularność aktora skłoniła Moto Guzzi do zaproponowania McGregorowi, aby pomógł promować debiutujący na rynku nowy model – Moto Guzzi California 1400.

Moto Guzzi V85 TT Ewan McGregor
Moto Guzzi V85 TT | Ewan McGregor

Po wielu latach, Ewan McGregor  po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca z Moto Guzzi, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora, wydaje się wyjątkowo szczera. Aktor, zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, postanowił osobiście przetestować motocykl, za który miał poręczyć.

Moto Guzzi V85TT | Ewan Mc Gregor sprawdził jak jest

Dziś Moto Guzzi informuje, że model V85TT przeszedł testy pomyślnie i Ewan McGregor ponownie będzie promował motocykl spod znaku Orła. Zdjęcia, które tutaj widzicie zrealizowane zostały na Sardynii, a ich autorem jest Paolo Zambaldi. Z kolei, autorem projektu jest dyrektora artystyczny Moto Guzzi – Luca Eremo. Nie wiemy o co chodzi z tym artyzmem, ale jeżeli ten Pan odpowiada za wygląd motocykli Moto Guzzi to projektowanie motocykli wychodzi mu zdecydowanie lepiej niż projektowanie sesji fotograficznych.

Moto Guzzi V85 TT

W najbliższej przyszłości przekonamy się jak silna jest moc, która przekonała Obi-Wan Kenobiego do jazdy Moto Guzzi V85TT.

Sebastian Mądrachowski
Creative editor @ Radio Centrum Lublin 98.2FM / Magazyn Motór