Exotic Rage 2020 trasa

Exotic RAGE 2020 – trasa, auta i uczestnicy

Exotic RAGE najstarsza, największa i najbardziej kultowa impreza motoryzacyjno-lifestylowa w Polsce! Kochasz dzielić się pasją do luksusowej motoryzacji w świetnym towarzystwie? To miejsce dla Ciebie!
Exotic RAGE najstarsza, największa i najbardziej kultowa impreza motoryzacyjno-lifestylowa w Polsce! Kochasz dzielić się pasją do luksusowej motoryzacji w świetnym towarzystwie? To miejsce dla Ciebie!

Exotic RAGE 2020 trasa

Tradycyjnie już na trasie RAGE’a zobaczymy przegląd najlepszych aut sportowych klasy premium. To niepowtarzalna okazja, żeby na żywo ujrzeć i usłyszeć najbardziej zaawansowane technologicznie samochody na świecie. McLaren 720s, Ferrari Portofino, Lamborghini URUS, Huracan Performante czy Aventador SV to tylko nieliczne pojazdy, które od 8. lipca będą przemierzały rodzime drogi.

To prawdziwe perły motoryzacji, które rzadko pojawiają się na Polskich drogach. Nie lada gratka dla miłośników motoryzacji i doskonała okazja, żeby zobaczyć z bliska te wyjątkowe samochody. – mówi Przemek Waszczuk, organizator.

Na starcie tegorocznej edycji Exotic RAGE zobaczymy m.in.: Piotra Stramowskiego, Marcelinę Zawadzką czy Antka Królikowskiego. Gdzie będziemy mogli zobaczyć kawalkadę?

Tegoroczna trasa wiedzie na południe Polski. Na pewno będziemy przejeżdżać przez zamek w Ogrodzieńcu. – dodaje Przemek Waszczuk.

Superszybkie auta klasy premium zobaczymy w dwóch specjalnie wydzielonych strefach publicznych, w Częstochowie na terenie Galerii Jurajskiej (9.07) oraz w Tychach w Browarze Obywatelskim (10.07). Pozostałe szczegóły trasy pozostają tajemnicą. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Czas trwania: 8-11.07.2020

Uczestnicy: 40 załóg dwuosobowych 

Exotic RAGE 2020 trasa | Idea

Dopiero w momencie startu uczestnicy dowiadują się, gdzie pojadą

Załogi mają do wykonania zadania, o których dowiadują się podczas startu do kolejnych odcinków. W tym roku nie zabraknie konkurencji nocnych, które dodadzą rywalizacji dodatkowych emocji. Wygrywa załoga, która uzyska największą liczbę punktów.

O zapleczu Exotic RAGE porozmawialiśmy z organizatorem imprezy, Przemysławem Waszczukiem:

Wielki finał tegorocznej edycji odbędzie się 11 lipca w Poznaniu. Podczas uroczystej gali poznamy najlepszą załogę klasyfikacji generalnej Exotic Rage 2020.

Exotic RAGE 2019 | Relacja z edycji 2019

Exotic RAGE na Facebooku