Ranking szkół jazdy: Władcy Dróg ponownie najlepsi!

Szkoła jazdy Lublin | Władcy Dróg po raz kolejny okazali się najlepsi w rankingu lubelskich ośrodków szkolenia kierowców. Jak podaje WORD Lublin, za pierwszym podejściem prawo jazdy na kat. B zdało w tej szkole 53,73 proc. kursantów. Na drugim miejscu najnowszego rankingu zalazł się OSK Marek Osior, a na trzecim OSK Paweł Szczypa.

Tekst: Mateusz Cieślak, foto: Fotostrobi

To już drugi rok z rzędu na najwyższym stopniu podium szkoły prowadzonej przez duet Michał Fijałkowski-Tomasz Niedźwiedzki. W 2015 roku „Władcy Dróg” również byli ośrodkiem z największą zdawalnością. Natomiast w czołowej piątce plasują się już od prawie 5 lat.

szkoła jazdy lublin władcy dróg

„Poproszono Nas o komentarz w sprawie aktualnego rankingu. Zadaliśmy sobie pytanie co czuł Stephane Peterhansel po raz 6. wygrywając Dakar. W naszym przekonaniu sukces jest wypadkową wielu zmiennych, jednak to przede wszystkim ludzie z którymi pracujesz warunkują, czy będzie on dobrze smakował. Nam smakuje wyśmienicie.

Zdajemy sobie sprawę, że ważniejsze niż zwycięstwo jest właściwe jego wykorzystanie, dlatego mimo otaczających nas fleszy, wywiadów, pozowania na ściankach etc, nie zgłupiejemy. Na pewno dalej będziemy wierni naszej pasji, dalej będziemy szkolili i na pewno w dalszym ciągu będziemy poszukiwać nowych, oczywiście motoryzacyjnych wyzwań. Najważniejsze jest zawsze na końcu. Dlatego wszystkim, którzy siedzieli za sterami Władcowozów, również jednośladowych, serdeczne dzięki.”

Szkoła Jazdy Lublin – Władcy Dróg w Motórze:

Michał Fijałkowski i Tomasz Niedźwiedzki to duet, który regularnie publikuje swoje komentarze, porady i ciekawostki z zakresu ruchu drogowego na łamach Magazynu Motór. Znajdziesz je klikając tutaj.

szkoła jazdy lublin władcy dróg