Exotic RAGE 2020

Exotic RAGE 2020 | Szczery wywiad z Przemysławem Waszczukiem

Exotic RAGE 2020 to impreza dla ludzi celebrujących swoją miłość do motoryzacji. Czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji?
Exotic RAGE 2020 to impreza dla ludzi celebrujących swoją miłość do motoryzacji. Czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji?

Exotic RAGE 2020 startuje już 8. lipca. O uczestnikach, samochodach, trasie, carspotterach i emocjach rozmawialiśmy w podcaście Magazynu Motór z Przemysławem Waszczukiem, właścicielem Exotic Car Club i organizatorem Exotic RAGE.

Wpólny mianownik

Każdego roku na Exotic RAGE bawią się ludzie sukcesu, którzy dzielą się swoją pasją do motoryzacji. Stworzyliśmy wyjątkowy świat, którego spoiwem jest benzyna płynąca w żyłach, gdzie uczestnicy łatwo nawiązują relacje biznesowe.

Na starcie tegorocznej edycji Exotic RAGE zobaczymy m.in.: Piotra Stramowskiego, Marcelinę Zawadzką czy Antka Królikowskiego.

Czas trwania: 8-11.07.2020

Uczestnicy: 40 załóg dwuosobowych 

Idea Exotic RAGE 2020

Dopiero w momencie startu uczestnicy dowiadują się, gdzie pojadą.

Załogi mają do wykonania zadania, o których dowiadują się podczas startu do kolejnych odcinków. W tym roku nie zabraknie konkurencji nocnych, które dodadzą rywalizacji dodatkowych emocji. Wygrywa załoga, która uzyska największą liczbę punktów. Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego eventu kończącego tegoroczne zmagania.

Trasa i auta

Choć trasa tegorocznego RAGE’a jest tajemnicą, uchylamy rąbka tajemnicy tutaj. Tradycyjnie już zobaczymy na niej przegląd najlepszych aut sportowych klasy premium. To niepowtarzalna okazja, żeby na żywo zobaczyć najbardziej zaawansowane technologicznie samochody na świecie. McLaren 720s, Ferrari Portofino, Lamborghini URUS, Huracan Performante czy Aventador SV to tylko nieliczne pojazdy, które od ósmego lipca będą przemierzały rodzime drogi.

To prawdziwe perły motoryzacji, które rzadko pojawiają się na Polskich drogach. Nie lada gratka dla miłośników motoryzacji i doskonała okazja, żeby zobaczyć z bliska te wyjątkowe samochody. – dodaje Przemek Waszczuk.

Wielki finał tegorocznej edycji odbędzie się 11 lipca w Poznaniu. Podczas uroczystej gali poznamy najlepszą załogę klasyfikacji generalnej Exotic Rage 2020.